Predaj: 2-izb. apartmán s balkónom + 450 m2 strešnej terasy

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: 2-izb. apartmán s balkónom + 450 m2 strešnej terasy

Ponúkame Vám novostavbu 2-izb. (53 m2) s balkónom, veľkou terasou (50 m2) a ďalšími strešnými terasami
400 m2 pre Vaše relaxačné využitie na streche skolaudovanej novostavby bytového v lokalite Nová Dúbrava, bytu neďaleko Prešova (3 zastávky mhd).

Apartmán sa nachádza v strede bytového domu ďalej od hlavnej cesty na 5. poschodí s J/V orientáciou
Má vybavenú dispozíciu s praktickým zádverím, kuchyňou optickou spojenou s obývačkou a modernou súčasťou, do denného priestoru s 26,34 m2.
Na celkovej podlahovej ploche 53 m2 sa potom nachádza ešte okrem spálnej (12,7 m2) aj kúpeľňa a samostatné wc.

Na strešné terasy je vstup z izby, na balkón zo spálne.

Link na 3D vizualizáciu 2-izbového bytu: https://www.estilnou.sk/PROJECT_SABINOVSKA/

Byt bude odovzdaný v štandardnom vyhotovení s plávajúcou, laminátovou podlahou, interiérovými dverami a kompletnou kúpeľňou so sanitou.

Bytový dom je umiestnený v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta (3 zastávky mhd), ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra. Je stavaný modernou technológiou a zateplený minerálnou vlnou.
Na prízemí budovy sú parkovacie miesta (v cene 15600€)a pivnica, vstup do bytov je výťahom, alebo schodiskom.


Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT sro, ktorá úspešne pôsobí na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 2 izbový
 • Lokalita: Sabinovská ul., Prešov
 • Obytná plocha (m2): 50+450
 • Cena (€): 170 000,-
 • Poschodie: 4

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.