Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Byty

Predaj: 2-izb. byt s loggiou pri Kauflande

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou na vrchole obnoveného panelového domu na začiatku Sídliska III.

Byt s juhozápadnou orientáciou má na ploche 54 m2 veľmi dobrú dispozíciu. Veľká kuchyňa s plochou 12 m2, može slúžiť aj ako denná obývacia miestnosť spojená s kuchynským kútom. Jedna z izieb je orientovaná na juh a druhá s loggiou na západ. Byt ešte tvorí vstupná chodba s pôvodným technickým, umakartovým jadrom, v ktorom je kúpeľňa a samostatné wc.

Bytový dom sa nachádza v lokalite mimo hlavnej cesty a umožňuje pohyb deťom do škôl, blízkych obchodných centier aj do centra mesta aj pešo. 

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru aj ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Predaj: 3-izb. byt s loggiou pri MAX-e

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na 2. poschodí v bytovom dome na Sídlisku Sekčov na Ďumbierskej ulici.

Byt s podlahovou plochou 78 m2 tvorí vstupná chodba, z ktorej je vstup do kúpeľne a wc, veľká predsieň s dostatkom miesta pre úložné priestory. Z nej je vstup do kuchyne a spálne s loggiou (vybavenou vonkajšími roletami), ktoré sú orientované na severnú stranu. A do obývačky orientovanej na východnú stranu a druhej spálne, orientovanej na južnú stranu s pohľadom do vnútrobloku.

Pred štyrmi rokmi boli menené okná za plastové a steny boli prestierkované. Ináč je byt v pôvodnom, zachovalom stave, rovnakom stave ako bol pri odovzdávaní v roku 1985. Bytové jadro je z pohľadovej strany obložené drevom (umakart tvorí len pohľadová strana kúpeľne a priečka medzi kúpeľňou a wc) . Byt je vybavený zánovnými spotrebičmi (kombinovaný sporák s el. rúrou, kombinovaná chladnička s mrazničkou, zhora plnená práčka), ktoré sa predávajú spolu s nábytkom.

Bytový dom sa nachádza v žiadanej lokalite, v tichej uličke blízko ZOC MAX, Billy, kostola, školy, knižnice, ...aj automatu s čerstvým mliekom aj zástavky MHD.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok pri sprostredkovaní hypotekárneho úveru aj ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Strana 1 z 14

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.