Predaj: Apartmány v Chorvátsku na ostrove pri Zadare

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: Apartmány v Chorvátsku na ostrove pri Zadare

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový apartmán v súkromnom, novopostavenom mikro rezorte v Chorvátsku na ostrove Ugljan v Zadarskom zálive vhodné aj na celoročné využitie.

Apartmán sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží 3-podlažnej budovy. Na ploche 65 m2 sa nachádzajú dve spálne, obývačka, plnohodnotná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a samostatné wc. Z obývacej izby je vstup na 12,5 m2 veľkú terasu. Priestor je klimatizovaný s podlahovým kúrením v sociálnych priestoroch.
Oba apartmánové domy sú prepojené podzemným parkoviskom s pivnicami a výťahmi priamo k apartmánom.

Celý areál nachádzajúci sa na východnom pobreží ostrova, pozostávajúci z dvoch apartmánových domov (spolu 6 apartmánov) bude oplotený živým plotom a doplnený spoločnou terasou a vonkajším bazénom 9x4 m.

Voľné sú ešte dva 3-izbové a dva 4-izbové apartmány.

Video: Apartmánový dom na ostrove pri Zadare

Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov, má zastúpenie v 4 krajinách a za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Cena je uvedená s tamojšou dph (25%).

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 3 izbový
 • Lokalita: Ugljan, Chorvátsko
 • Obytná plocha (m2): 77
 • Cena (€): 279940
 • Poschodie: 2/3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.