Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Rodinné domy

Rezervovaný 09/2022: 4-izb. rod. dom v tichej uličke V. Šariša

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, starší rodinný dom na 8,6 árovom pozemku v tichej uličke blízko centra Veľkého Šariša.

Zrekonštruovaná stavba s novými el. rozvodmi, zemnou izoláciou a novou strešnou krytinou je podpivničená. Obytná podlahová plocha na vyvýšenom 1.podlaží má 103,5m2, izba v podkroví má 18,7m2 a záhrada 500m2.

Plocha obytnej časti na prízemí, kde sa nachádza kuchyňa, obývačka s krbom, dve izby, veľký šatník, komora a kúpeľňa so samostatným wc je 104 m2.
V pivničných priestoroch sa na 70 m2 podlahovej plochy nachádzajú technické, skladové priestory aj práčovňa s dielňou.

Vynovený rodinný dom poskytuje dostatok odkladacích priestorov a podkrovná spálňa s terasou do záhrady príjemné ranné, či večerné posedenie. Letná kuchyňa a prístrešok na záhrade zasa dostatok priestoru pre Vaše deti. Ideálne rodinné bývanie v srdci Šariša.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

PREDANÝ 08/2022: chalupa pod Lysou strážou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Predaný 08/2022.

Ponúkame Vám na predaj chalupu/gazdovský dom v tichej lokalite, v obci Záhradné pod Lysou strážou neďaleko Prešova.

Kamenný dom je dvojpodlažný s gánkom. Na 1. podlaží je letná kuchyňa s komorou. Na 2. podlaží sa nachádzajú obytné priestory: dve izby, kuchyňa s verandou a kúpeľňa . Z verandy po gánku je vstup do technickej miestnosti s druhou kúpeľňou do kôlne a ďalších skladových miestností.
Na pozemku je postavený aj letný domček s kamenným prízemím a záhradu rozdeľuje veľká stodola. Samotná záhrada má plochu 1340 m2, celý pozemok 2116 m2.

V roku 2010 bola zrekonštruovaná strecha s novou krytinou a v tomto roku bola dokončená rekonštrukcia ústredného kúrenia s plynovým kotlom a zásobníkom teplej vody. V izbách sú nové, drevené eurooknáa pôvodná drevená podlaha z masívnych dosák . V jednej z izieb je pôvodná kachľová pec. V letnej kuchynke je novší kachľový sporák. Na pozemku je vlastná studňa a žumpa.


Tichá lokalita s veľkou záhradou a vlastnou studňou umožňuje pestovanie ovocia a úspešné záhradkárčenie, čo bolo hlavnou obživou obyvateľov Záhradného aj v minulosti. Dom umožňuje aj celoročné bývanie.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok, a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.