Predaj: obchodné priestory v historickom centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: obchodné priestory v historickom centre Prešova

Ponúkame na predaj exkluzívne obchodné priestory na 2.np a podkroví v meštianskom dome na začiatku pešej zóny v historickom centre Prešova.

Do budovy je prístup z Hlavnej aj zo Slovenskej ulice. Na 2. podlaží je 227 m2 podlahovej plochy a v podkroví 218 m2.
Priestory sú v súčasnosti prenajaté, využívané nájomníkmi.
V budúcnosti sú vhodné aj na prestavbu pre apartmánové, resp. rezidenčné bývanie.

Možný predaj aj samostatného podlažia.
Cena 2. np. 1750€/m2, podkrovia 1550€/m2.
Možná dohoda.

Stavba je výborne lokalizovaná v blízkosti zastávok mestskej hromadnej dopravy, neďaleko dominánt Prešova: Chrámu Sv. Trojice, historickej budovy Evanjelického kolégia a konkatedrály sv. Mikuláša na 49. rovnobežke.

Viac informácii o podmienkach predaja tohto jedinečného nebytového priestoru Vám poskytne Jana Žilková Hudák na tel: 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Prešov, Hlavná ul.
 • Cena (€): dohoda tel:0949 772 893

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.