Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Admin
Admin

Admin

Ponúkame Vám na prenájom obchodné/kancelárske/skladové priestory v priemyselnej štvrti na južnom okraji Prešova.
Priestory sa nachádzajú na 2 poschodiach. K dispozícii sú dve spojené kancelárie s podlahovou plochou:
1 - 22,5 + 55,5 m2, spolu 78 m2
2 - 17,7 + 17 m2, spolu 34,5 m2 a
veľká samostatná kancelária:
3 - 72 m2.
Po dokončení skladovej haly /apríl/máj 2024/ bude k dispozícii aj 150 m2 skladových priestorov na 1. poschodí.
Na poschodí sú aj sociálne zariadenia a kuchynka.

K dispozícii sú aj parkovacie miesta.
Cena prenájmu je 6-7€/m2, podľa účelu, veľkosti nájomného priestoru.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ponúkame na prenájom obchodného priestoru v zaujímavej lokalite blízko obchodného centra Prešova.
Otvorený vnútorný priestor s plochou 90 m2 disponuje skladom a kuchyňou. K nemu patrí vonkajšia krytá terasa s plochou 28 m2 ako plachtovým zastrešením. Priestor sa nachádza na vyvýšenom 1. nadzemnom podlaží a je prístupný priamo z chodníka na križovatke ulíc Plzeňská a Masarykova.
V minulosti sa priestor využíval ako bar/cukráreň/kaviareň.
Výhodná poloha pri hlavných pobočkách navštevovaných bánk SLSP a VÚB.  Prístupový chodník zároveň vedie k 3 stredným školám a 3 pracoviskám vysokých škôl.

Mesačný prenájom: 900€ bez zariadení, s kompletným zariadením prevádzky kaviarne 1200€ mesačne. Nutný 2-mesačný depozit.
Možnosť kúpy s vnútorným vybavením, cena dohodou.

Viac informácií Vám poskytne Jana Žilková Hudák, tel 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ponúkame Vám na predaj útulný, 2-izbový byt s loggiou na 10.p. v 11. podlažnom, zateplenom bytovom dome na sídlisku Sekčov pri oddychovej zóne.

Byt s plochou 60 m2 vrátane loggie je orientovaný na východnú stranu a tvoria ho dve samostatné izby: spálňa a obývačka s loggiou, kuchyňa, samostatné wc, kúpeľňa a predsieň. K bytu patrí aj pivničná kobka.
Prešiel celkovou rekonštrukciou /2012/ výmenou plastových okien, podláh, dverí, zárubní, stierok a výstavbou murovaného bytového jadra s kúpeľňou a wc.

Lokalita na Sídlisku Sekčov blízko ZOC MAX, ale v tichšej časti v blízkych oddychových zónach pri kostole Krista Kráľa poskytuje duševný aj fyzický oddych, široké nákupné možnosti aj Vášho dieťaťa.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.

Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky v novobudovanom obytnom súbore v Prešove, časť Nižná Šebastová. 
Pozemky sú pripravené na výstavbu rod. domov typu bungalov so zastavanou plochou 125 m2. Komplexná pripravenosť k výstavbe vrátane projektovej dokumentácie, stavebných povolení s prípojkami inžinierskych sietí (okrem plynu) a betónovou základovou doskou.
Pozemky k predaju:

 9- 511 m2-142 310 €
10-436 m2-126 560 €
11-436 m2-126 560 € 
12-420 m2-123 200 €

13-595 m2 - 159 950 €
27-893 m2 - 174 670 €
28-955 m2 - 185 450 €

Pozemky 27+28 je možné kúpiť spolu, ako jednu parcelu za výhodnú cenu s možnosťou radovej zástavby.

Viac informácii Vám poskytne autorizovaný predajca Jana Žilková Hudák email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znalecký posudok a ročné poistenie v cene.

Ponúkame na predaj staršieho, ale obnovený 3-izbový rodinný dom s veľkou záhradou av tichom uličke strediskovej obce Udavské neďaleko Humenného.

Dom sa nachádza v kľudnom prostredí, blízko lesa na obdĺžnikovom 22-árovom pozemku. Srdcom domu je obývačka s krbom prepojená s veľkou kuchyňou a spálňou. Obytný priestor tvorí ešte ďalšiu izbu, veľkú s wc a vstupnú verandu (103 m2). Za obytnou časťou sa nachádza terasa s posuvnými zasklenými dverami (40 m2) a drevená kôlňa. Stavba je čiastočne podpivničená, na podzemnom podlaží sa nachádza pivnica a technická miestnosť s kotlom na pevné palivo aj s plynovým kotlom
Na pozemku sa nachádzajú drobné hospodárske stavby: drevený prístrešok na náradie, murovaný krb a murovaná údiareň.

Starší rodinný dom z 60. rokov bol v rokoch 2010-12 rekonštruovaný: oprava krovu, nová krytina a klampiarske konštrukcie, nové plastové okná, komplet ELI rozvody, nové vykurovanie, podlahy, vybavenie kuchyne, hygienické zariadenia, vnútorné omietky. Je napojený na všetky IS, kúrenie je ústredne, kombinované, doplnené krbom.

Zadnú záhradu je možné využiť v budúcnosti aj ako ďalší stavebný pozemok do konca poslednej prístupovej cesty s územným plánom obce.
Tichá lokalita, veľká záhrada neďaleko okresného mesta je ideálne bývanie pre rodinu, blízkosť bukového lesa, luxusná presklenná terasa a veľká záhrada je ideálna pre víkendové relaxačné pobyty aj celoročné chalupárčenie.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov. V prípade sprostredkovania financovania nehnuteľnosti aj znaleckého posudku, a ročného poistenia v cene.

Strana 1 z 7

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.