Vytlačiť túto stránku

PREDANÝ04/2020: kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt s loggiou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
PREDANÝ04/2020: kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt s loggiou

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na vyvýšenom prízemí obnoveného 7 posch. bytového domu v pokojnej, upravenej  lokalite centrálnej zóny Sídliska Sekčov.

Kompletne zrekonštruovaný byt s plochou 72 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Kuchyňa s obývacou izbou sú orientované na sever, spálne na juh. V oboch spálňach sú umiestnené veľké vstavané skrine, a ďalšia je vo vstupnej chodbe.  Loggia je zasklenná s otváracími aj posuvnými sklenenými oknami zabezpečenými vnútorným zámkom. V rámci rekonštrukcie bola zväčšená kúpeľňa, menená elektroinštalácia, podlahy, stierky, kompletné interiérové dvere. 

Tichá, upravená lokalita ponúka pokojné bývanie s luxusnou mestskou infraštruktúrou. V blízkom okolí sa nachádzajú školy, škôlka, ihriská pre malé aj väčšie deti, kúpalisko, cyklochodník s prepojením do centra, ale aj do aquaparku Delňa, či trochu vzdialenejšieho Sigordu. Rovnako bohaté sú aj nákupné možnosti v blízkych obchodných minicentrách potraviny lokálnych obchodných sietí: Jednota, Milk Agro, Fresh, alebo neďalekých obchodných domoch Eperia, Lidl, Kaufland... 

Bližšie informácie Vám poskytne Jana Žilková Hudák, tel: 0949 772 893, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . K predaju poskytujeme kompletné realitné služby: vypracovanie kompletných dokumentov k predaju overených advokátskou kanceláriou vrátane úhrady všetkých správnych poplatkov. K nami sprostredkovanému hypoúveru dostanete od nás zdarma znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti. 

 

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 3 izbový
  • Lokalita: Sídlisko Sekčov
  • Obytná plocha (m2): 72
  • Cena (€): 98000
  • Poschodie: zvýšené prízemie