Predaj:12,7-á pozemok v tichej lokalite pod kalváriou

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj:12,7-á pozemok v tichej lokalite pod kalváriou

Ponúkame na predaj väčší - 1272 m2 pozemok v tichej lokalite pod Prešovskou kalváriou.

Pozemok v tvare obdĺžnika (18x67m) má terasovitý charakter s rovinou pri vstupe na pozemok, pokračuje miernym S-V sklonom na nižšie položenú plošinu a parcela končí opäť s miernym sklonom.

Pozemok sa nachádza v tichej, čiastočne už zastavanej uličke a je územným plánom mesta určený na individuálnu výstavbu.
Na pozemku nie sú momentálne žiadne IS. Nutné vybudovanie vlastnej studne.

Tichá, kľudná lokalita s dostatočne veľkým pozemkom poskytuje dobrý potenciál na výstavbu domova s dostatkom súkromia a využívania možností krajského mesta.

Cena je 65€/m2.

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Prešov, ku Kyslej vode
 • Rozloha pozemku: 1 272 m2
 • Cena (€): 82 680,-

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.