Predaj: Polyfunkčný areál v Malom Šariši

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: Polyfunkčný areál v Malom Šariši

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný areál, v súčastnosti logistické centrum na 86 árovom pozemku (40 árov zelenej plochy) s komplexom budov s celkovou skladovacou plochou 3.065 m2 v tesnej blízkosti Prešova v dosahu MHD.

V areály sa nachádza kompaktná budova pozostávajúca z troch navzájom prepojených objektov. V pôvodnom kaštieli ( z 19. stor., zrekonštruovaný v r.2005) sa nachádza na 1.podlaží administratívna časť, v podkroví ubytovacie kapacity a v pivnici sklad a archív. V hlavnej skladovej budove sa na dvoch podlažiach nachádza 3065 m2 skladovej plochy s kompletnou technológiou na logistiku a výťahom. V administratívnej 3. podlažnej časti sa nachádzajú kancelárske priestory a sociálne zázemie zamestnancov: šatne, hygienické zariadenia, jedáleň.

Celý komplex budov je klimatizovaný, prepojený optickou a telefónnou sieťou a napojený na všetky IS (vlastné studne) a disponuje záložným generátorom. V prípade záujmu je možné odkúpenie aj skladovej technológie.

Bližšie informácie Vám poskytne Jana Žilková Hudák, tel: 0949 772 893, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. K predaju poskytujeme kompletné realitné služby: vypracovanie kompletných dokumentov k predaju overených advokátskou kanceláriou vrátane úhrady všetkých správnych poplatkov. K nami sprostredkovanému hypoúveru dostanete od nás zdarma znalecký posudok a ročné poistenie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Lokalita: Malý Šariš
 • Cena (€): 2360000

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.