Predaj: 3-izb. tehlový byt s balkónom, ul. 17. novembra

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: 3-izb. tehlový byt s balkónom, ul. 17. novembra

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom v renovovanom, nízkopodlažnom, tehlovom, bytovom dome blízko centra Prešova. Kompaktný byt s podlahovou plochou 63 m2 a dvoma veľkými pivnicami (3,5+8 m2) je orientovaný V/Z a  nachádza sa na 2./4p.

Priestor bytu tvorí vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a wc, súčasná detská izba, spálňa a obývacia-spoločenská miestnosť. Kuchyňa a detská izba sú orientované na východ, obývacia izba s balkónom a spálňou na západnú stranu. V kuchyni, na chodbe a kúpeľni je keramická podlaha, v obytných miestnostiach pôvodné, repasované drevene parkety. Vymenené sú plastové okná a kompletná elektroinštalácia nielen v byte ale aj v pivniciach. Väčšia z nich slúži ako domáca dielňa.

Rovnako prešiel rekonštrukciou aj bytový dom s kompletnou obnovou strechy, fasády aj výmenou domových rozvodov.

Výborná orientácia bytu s príjemnou klímou a lokalita blízko centra, neďaleko železničnej zastávky Prešov-mesto aj nábrežia Torysy spolu s veľkosťou pivničných/odkladacích priestorov robia z tohto bytu ideálne miesto pre bývanie v meste.

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.
    

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 3 izbový
 • Lokalita: Prešov, 17. novembra
 • Obytná plocha (m2): 63 + 11 m2 pivnice
 • Cena (€): 155000
 • Poschodie: 2/3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.