Predaj: 3-izb. tehlový byt s balkónom pri univerzite

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Predaj: 3-izb. tehlový byt s balkónom pri univerzite

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tento tehlový 3-izbový byt s balkónom vo vynovenom bytovom dome pri Prešovskej univerzite, 10 minút pešo do centra mesta. Obytná podlahová plocha 63 m2 je doplnená veľkým úložným priestorom v dvoch vynovených, murovaných pivniciach (3,5+8 m2).

Byt sa nachádza na 2. poschodí trojposchodového domu a pozostáva zo  vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne, spoločnej s wc, troch izieb. Kuchyňa a detská izba sú orientované na východ s pohľadom do dvora. Obývacia izba s balkónom je priechodzia so vstupom do spálne a orientáciou na západnú stranu. V kuchyni a na chodbe je keramická podlaha, v obytných miestnostiach sú pôvodné, repasované drevené parkety. K kompletnej novej elektroinštalácii je nielen v byte, ale aj v oboch pivniciach, v ktorých sú elektrorozvody prispôsobené potrebám hobby dielne.

Bytový dom prešiel kompletnou obnovou strechy, fasády aj výmenou domových rozvodov energií a odpadu. Výborná orientácia bytu s príjemnou klímou, s dobrou dopravnou dostupnosťou, blízko centra, ale aj relax na nábreží Torysy robia z tohto bytu ideálne miesto pre mestské bývanie

Bližšie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri sprostredkovaní hypoúveru.
    

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 3 izbový
 • Lokalita: Prešov, 17. novembra
 • Obytná plocha (m2): 63 + 11 m2 pivnice
 • Cena (€): 142500
 • Poschodie: 2/3

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.