3-izb. byt v novostavbe na Novej Dúbrave

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
3-izb. byt v novostavbe na Novej Dúbrave

Ponúkame Vám na predaj posledný, netradičný 3-izbový byt s balkónom s plochou 72m2 na 2.nadzemnom podlaží rozostavaného bytového domu na Sabinovskej ulici neďaleko centra Prešova.

Jadro bytu tvorí obývacia/denná časť spojená s kuchynskou/jedálenskou časťou v jeden celok na ploche 36 m2. Vstup na balkón (4m2) je z obývacej časti.
Jedna zo spální má vstup z chodby a druhá na opačnej strane z obývačky. Medzi nimi sa nachádza kúpeľňa a samostatné wc.

Bytový dom je situovaný v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta, ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra.
Je stavaný modernou technológiou a bude zateplený minerálnou vlnou. Je bezbariérový s tromi výťahmi a s parkovacími miestami na p v cenách od 9600€ a vonkajšími za 6000€.

Ukončenie výstavby je plánované 10/2022.
Výhodné financovanie len s 1000€ zálohou, 10% 1. splátkou zvyšných 90% zaplatíte až pri odovzdaní bytu 10/2022.

Cena je za byt v štandardnom vyhotovení s laminátovou podlahou, interiérovými dverami a sanitou v kúpeľni.

Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, Donaufelder strasse Viedeň, nájomné byty Brezno, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 3 izbový
 • Lokalita: Nová Dúbrava, Prešov
 • Obytná plocha (m2): 72
 • Cena (€): 141 308,-
 • Poschodie: 2/6

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.