Posledný 2.izb. byt s balkónom v novostavbe na Novej Dúbrave + 3D obhliadka

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Posledný 2.izb. byt s balkónom v novostavbe na Novej Dúbrave + 3D obhliadka

Ponúkame Vám na predaj posledný 2-izb. byt s balkónom na 6. podlaží v rozostavanom bytovom dome Sabinovskej ulici v lokalite Nová Dúbrava, 1500 m od historického centra Prešova.

Byt je orientovaný na JJZ s modernou, otvorenou dispozíciou. Kuchyňa v tvare U je prepojená s jedálenskou a obývacou časťou (spolu cca 34 m2) z ktorej je vstup na balkón (5,15 m2).
Spálňa má 15 m2. Na celkovej ploche 65 m2 (vrátane balkóna) sa nachádza ešte samostatné wc a kúpeľňa.
K bytu prislúcha aj pivnica s plochou 2 m2.
Byt je predávaný v štandardnom vyhotovení s plávajúcimi podlahami, interiérovými dverami a kompletne zariadenou kúpeľňou a samostatným wc.
Katalóg zriaďovacích predmetov k dispozícii v našej kancelárii.

3D obhliadka: 2-izbový byt - 60 m2

Výhodné financovanie len s 10% 1. splátkou, zvyšných 90% zaplatíte až pri odovzdaní bytu 10/2022.

Bytový dom je situovaný v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta (3 min. autom, 3 zastávky MHD, ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra (10-15 min. pešo).

Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, Donaufelder strasse Viedeň, nájomné byty Brezno, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...)

Blišie info autorizovaný predajca : Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 2 izbový
 • Lokalita: Sabinovská, Prešov
 • Obytná plocha (m2): 57
 • Cena (€): 115349,-
 • Poschodie: 3/6

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.