Rozostavané 2-izb. byty s terasou a záhradkou v novostavbe blízko centra

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Rozostavané 2-izb. byty s terasou a záhradkou v novostavbe blízko centra

Ponúkame Vám novostavby 2-izbových bytov s terasou a predzáhradkou v rozostavanom bytovom dome na Sabinovskej ulici neďaleko historického centra Prešova.

Byt apartmánového typu s modernou dispozíciou má 53m2 podlahovej plochy ktorá sa skladá zo spálne kuchynského kúta, jedálenskej časti spojenej s obývačkou a samostatnej kúpeľne a wc. Orientácia izieb je na J/V. Zo spálne aj z obývačky je vstup na veľkorysú terasu-24m2 z ktorej sa dá zísť do súkromnej ohradenej záhradky s plochou 72m2.

Bytový dom je situovaný v dobre dostupnej lokalite nielen do centra mesta, ale aj k relaxačnej zóne na nábreží Torysy s areálom letného kúpaliska, cyklochodníka, bowlingového aj lanového centra. Je stavaný modernou technológiou a bude zateplený minerálnou vlnou. Je bezbariérový s tromi výťahmi a s parkovacími miestami na p v cenách od 9600€ a vonkajšími za 6000€.

V ponuke je aj väčšia varianta  rovnakého typu bytu s podlahovou plochou 59,56m2.

Ukončenie výstavby je plánované 10/2022

Výstavbu realizuje spoločnosť KAMI PROFIT s.r.o., ktorá pôsobí úspešne na developerskom trhu viac ako 15 rokov už v 4 krajinách a má za sebou množstvo úspešných projektov  aj v oblasti bývania (III Veže v Bratislave 633 bytov, Donaufelder strasse Viedeň, nájomné byty  Brezno, bytový dom RUDINY II v Žiline, bytové domy BARBORA v Poprade...) 

Blišie info: Jana Žilková Hudák 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Naše benefity: znalecký posudok, najvýhodnejší výber hypotéky a ročné poistenie nehnuteľnosti zdarma pri nami sprostredkovanom hypoúvere.

Ďalšie informácie

 • Typ: Predaj
 • Druh: 2 izbový
 • Lokalita: Sabinovská, Prešov
 • Obytná plocha (m2): 53+terasa 24+záhradka 72
 • Cena (€): 116.101
 • Poschodie: 1/6

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.