Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Rodinné domy

Predaj: moderná vila neďaleko centra Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj modernú murovanú vilu na 7-árovom pozemku v tichom prostredí zabývanej štvrte Prešova v blízkosti centra mesta.

Moderne riešená vila z polovice 90. rokov roku je dvojpodlažná s plochou strechou osadená na mierne svahovitom pozemku.

Na prvom podlaží sa okrem technických a skladových priestorov nachádza aj garáž, kúpeľňa s wc a jedna väčšia južne orientovaná izba/ateliér s priamym vstupom do prednej záhrady. Na druhom podlaží orientovanom prevažne V-Z sa nachádza kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s wc a jedáleň spojená s obývačkou. Z jedálne aj z väčšej z izieb sú priame vstupy na terasu a do záhrady. Stavba je napojená na všetky IS, kúrenie plynovým kotlom je možné kombinovať kachľovou pecou v obývacej časti. Na pozemku sa nachádza aj studňa.

Tichá, exkluzívna lokalita je vyhľadávaná nielen svoju veľmi dobrú polohu v prírode na východnom vzťahu Dúbravy s výhľadmi na Okruhliak, ale aj veľmi dobrú dostupnosť do centra mesta.

Predaj: priestranný 4-izbový dom na predmestí Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom v tichej časti prímestskej obce Ľubotice na 10-árovom pozemku. Rodinný dom z konca 70-tych rokov z pálených tehál pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

Na 1. podlaží sa nachádza kuchyňa, jedna izba a technické priestory. Na 2. podlaží sú tri izby, veľká kúpeľňa a komora. Celková podlahová plocha oboch podlaží je cca 170 m2. Dom je v pôvodnom stave s napojením na všetky inžinierske siete.

Obec Ľubotice je vyhľadávaná lokalita pre bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v susedstve krajského mesta. Nachádza sa medzi mestskými časťami Prešova, sídliskom Sekčov a Nižnou Šebastovou a spája v sebe ekonomické výhody bývania na vidieku a blízkosť mesta s jeho komfortom služieb.

Strana 1 z 2

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.