Vytlačiť túto stránku

Exkluzívne: 5,5 árový pozemok v Ľuboticiach

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Exkluzívne: 5,5 árový pozemok v Ľuboticiach

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s plochou 565 m2 v prímestskej obci - Ľubotice. Náchádza sa v novovznikajúcej, okrajovej  štvrti v tesnej blízkosti existujúcej infraštruktúry. Lokalita Predný kamenec  má podľa územného plánu byť východnou hranicou zastavaného územia obce, čo zaručuje budúce pokojné bývanie.

Na rohovú parcelu s ideálnou rozlohou pre výstavbu rod. domu,  ktorá je  v tvare lichobežníka je vyvedený el. kábel, zatiaľ bez rozvodnej skrine. Napojenie na inžinierske siete je v záverečnom štádiu projektovej  príipravy. Na  financovaní sa budú podieľať majitelia dotknutých pozemkov.  

Obec Ľubotice je vyhľadávaná lokalita pre bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v susedstve krajského mesta. Nachádza sa medzi mestskými časťami Prešova, sídliskom Sekčov a Nižnou Šebastovou a spája v sebe ekonomické výhody bývania na vidieku a blízkosť mesta s jeho komfortom služieb.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Lokalita: Prešov - Ľubotice
  • Rozloha pozemku: 565 m2
  • Cena (€): 29.990,-