Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Byty

Predaj: 2-izbový tehlový byt pri Prešovskej univerzite

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v kompletne zrekonštruovanom tehlovom dome na 3. podlaží v blízkosti Prešovskej univerzity.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, tvoria ho dve izby s orientáciou na západ, kuchyňa, komora, spojené wc s kúpeľňou a balkón. Dispozične je byt bez chodieb s jednou celkovou plochou 50 m2.  K bytu prislúchajú dve väčšie pivnice.

Výhodná poloha medzi nábrežím Torysy a centrom mesta umožňuje využívať cyklochodník na nábreží Torysy, ale aj blízkosť centra mesta.

Predaj: prerobený 1-izbový byt na začiatku Sídliska III

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Ponúkame na predaj jednoizbový byt bez loggie na 2. poschodí v rekonštruovanom bytovom dome s noým výťahom začiatku na Sídliska III.

Byt s plochou 37m2 má zmenenú dispozíciu rekonštrukciou pred piatimi rokmi. Kuchynský kút je umiestnený do chodby a z pôvodnej kuchyne je spálňa. V murovanom jadre je umiestnená vaňa spolu s wc. Plastové okná sú orientované na JJ/V.

Výborná lokalita na začiatku sídliska v blízkosti centra mesta aj v dosahu obchodných centier Družba, Kaufland, Jednota a oddychovou zónou nábrežia Torysy s cyklochodníkom.

Možná dohoda na cene pri rýchlom jednaní !

Strana 1 z 8

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.