Realitná kancelária Allfin Real, s.r.o. - Admin
Admin

Admin

Ponúkame na predaj modernú murovanú vilu na 7-árovom pozemku v tichom prostredí zabývanej štvrte Prešova v blízkosti centra mesta.

Moderne riešená vila z polovice 90. rokov roku je dvojpodlažná s plochou strechou osadená na mierne svahovitom pozemku.

Na prvom podlaží sa okrem technických a skladových priestorov nachádza aj garáž, kúpeľňa s wc a jedna väčšia južne orientovaná izba/ateliér s priamym vstupom do prednej záhrady. Na druhom podlaží orientovanom prevažne V-Z sa nachádza kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s wc a jedáleň spojená s obývačkou. Z jedálne aj z väčšej z izieb sú priame vstupy na terasu a do záhrady. Stavba je napojená na všetky IS, kúrenie plynovým kotlom je možné kombinovať kachľovou pecou v obývacej časti. Na pozemku sa nachádza aj studňa.

Tichá, exkluzívna lokalita je vyhľadávaná nielen svoju veľmi dobrú polohu v prírode na východnom vzťahu Dúbravy s výhľadmi na Okruhliak, ale aj veľmi dobrú dostupnosť do centra mesta.

Ponúkame na predaj starší 4-izbový rodinný dom v tichej časti prímestskej obce Ľubotice na 10-árovom pozemku. Rodinný dom z konca 70-tych rokov z pálených tehál pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

Na 1. podlaží sa nachádza kuchyňa, jedna izba a technické priestory. Na 2. podlaží sú tri izby, veľká kúpeľňa a komora. Celková podlahová plocha oboch podlaží je cca 170 m2. Dom je v pôvodnom stave s napojením na všetky inžinierske siete.

Obec Ľubotice je vyhľadávaná lokalita pre bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v susedstve krajského mesta. Nachádza sa medzi mestskými časťami Prešova, sídliskom Sekčov a Nižnou Šebastovou a spája v sebe ekonomické výhody bývania na vidieku a blízkosť mesta s jeho komfortom služieb.

sobota, 28 apríl 2018 00:00

Predaj: meštiansky dom v centre Prešova

Ponúkame na predaj renesančný meštiansky dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa priamo v centre Prešova na pešej zóne. História domu sa datuje od polovice 16. storočia, 

V súčasnosti slúži ako sídlo obchodných prevádzok a prevádzok služieb. 
Dvojpodlažný objekt s podkrovím je podpivničený s plochou pivničných priestorov 225 m2. 
Na prízemí, ktoré je dostupné priamo z Hlavnej ulice je 160 m2 podlahovej plochy a na 2. podlaží 227 m2. 
V podkroví , ktoré je vhodné pre exkluzívne obytné priestory je k dispozícii 218 m2 podlahovej plochy.

Tento dom je z obchodného hľadiska výborne lokalizovaný v blízkosti zastávok mestskej hromadnej dopravy s pohybom ľudí,  je rovnako dostupný aj zo Slovenskej ulice. Rovnako je zaujímavý možnosťou výstavby exkluzívneho bývania priamo v historickom objekte v národnej kultúrnej pamiatke a viátiť ju tak k pôvodnému účelu meštianskeho - a dnes moderne - polyfunkčného domu v súlade so zásadami ochrany mestskej pamiatkovej rezervácie. 

Bližšie informácie Vám poskytne : Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový slnečný byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na rozmedzí prešovských sídlisk II a III s veľmi dobrým prístupom do centra mesta. 

Byt tvorí predsieň, samostatná kúpelňa a wc, menšia kuchyňa, priestranná obývacia izba - 18 m2 a spálňa s logiou (3,96 m2). Byt prešiel pred dvoma rokmi čiastočnou rekonštrukciou. 
Pôvodné umakartové jadro bolo nahradené sadrokartónom s novou kuchynskou linkou doplnenou o nové úložné priestory pri vstupe do kuchyne, inštaláciou nových sanitačných zariadení, vrátane sprchovacieho kúta. 
Všetky okná sú plastové. V spálni sú pôvodné parkety v kuchyni na chodbe a v obývačke plávajúca podlaha. 
Dispozíciu a presné rozmery bytu si môžte pozrieť na priloženom nákrese.

Vyhľadávaná lokalita v blízkosti nákupných centier (Kaufland, Jednota s mliekomatom, Lidl, NS Centrál s poštou....) s komplexnou vybavenosťou, rýchlym prístupom do centra Prešova a zároveň jedinečné umiestnenie bytu mimo ruchov hlavných ciest s výhľadom do vnútrobloku. 

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti sídliska Šváby na 7/8 poschodí.

Byt s plochou 76 m2 tvorí predsieň, samostatné wc, kúpeľňa, kuchyňa, veľká obývacia izba (21 m2) a dve menšie spálne (po 13m2). Obývačka so spálňou z ktorej je vstup na loggiou sú orientované na S/Z (s výhľadom mimo hlavnej cesty. Kuchyňa s druhou spálňou (detskou izbou) na J/V. Byt,  ktorý je v družstevnom vlastníctve, prešiel čiastočnou úpravou: plávajúce podlahy, plastové okná, stierky....

Lokalita na sídlisku Šváby je vybavená kompletnou občianskou vybavenosťou (základná škola, materská škôlka, lekáreň, potraviny, detské ihriská, pošta, kostol, MHD, atď) a ponúka nielen dobrý dostup do centra mesta, ale aj k relaxačným aktivitám - cyklochodník, rekreačná zóna na Delni s aquaparkom, rekreačná oblasť Sigord ....

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Strana 1 z 7

Naša ponuka v obrazoch

Allfin Real, s.r.o.

Náš tím Vám poskytne profesionálne služby, kompletný servis a individuálny prístup k Vašim požiadavkám pri kúpe, predaji a prenájme Vašich nehnuteľností.

Ponúkame komplexný servis a individuálny prístup aj pri spracovaní servisných služieb aj pri vami vybraných nehnuteľnostiach s vopred známym kupujúcim. Viac...

 Certifikovaný realitný poradca

 Člen realitnej únie

Kontaktné údaje

 • Adresa: Plzenská 2, 080 01 Prešov
 • Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Martin Gáll - maklér:
  +421 903 618 456, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Ing. Peter Štenko - znalec:
  +421 903 638 043, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Jana Hudák - maklér:
  +421 949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.