Vytlačiť túto stránku

Predaj: moderný 2- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: moderný 2- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Dávame Vám do pozornosti moderný dvojizbový byt v samom centre Prešova, ale vysoko nad jeho bezprostredným ruchom na 3. podlaží polyfunkčného bytového domu.

Byt s obytnou plochou 53 m2 je tvorený kuchyňou spojenou s dennou obývacou časťou s celkovou plochou 32 m2, orientovanou J/Z. Spálňou s plochou 12,8 m2, kúpeľňou s wc, predsieňou a balkónom. 
Byt je pre Vás pripravený v štádiu holobytu. 

Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov a moderných technológii od vzdušného a moderného pôdorysného riešenia, moderného výťahu cez kvalitné „francúzske okná“ až po podlahové kúrenie a prípravu pre montáž klimatizačnej jednotky.

V ponuke sú ešte aj byty s inou úžitkovu plochou, na 3. podlaží s cenou 1450€/m2 a 1500€/m2 na 4. podlaží. Ak potrebujete zaparkovať vaše auto v súkromnom rezorte, môžte si zakúpiť vlastné parkovacie miesta.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 2 izbový
  • Lokalita: centrum Prešova
  • Obytná plocha (m2): 56
  • Cena (€): 82.099,-
  • Poschodie: 3/4