Vytlačiť túto stránku

Predaj: moderný 1- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Predaj: moderný 1- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Dávame Vám do pozornosti moderný jednoizbový byt v samom centre Prešova, ale vysoko nad jeho bezprostredným ruchom na 3. podlaží polyfunkčného bytového domu.

Byt s celkovou plochou 39 m2 je tvorený kuchyňou spojenou s  obývacou časťou s plochou 26,46 m2, orientovanou JJ/Z,  kúpeľňou s wc, predsieňou a balkónom s rozlohou 3,6 m2. 

Byt je pre Vás pripravený v štádiu holobytu. 

V ponuke je ešte jeden podobný byt s väčšou rozlohou 50 m2 a balkónom s plochou 3,6 m2 rovnako na 3. podlaží.

Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov a moderných technológii od vzdušného a moderného pôdorysného riešenia, moderného výťahu cez kvalitné „francúzske okná“ až po podlahové kúrenie a prípravu pre montáž klimatizačnej jednotky.

Ak potrebujete zaparkovať vaše auto v súkromnom rezorte, môžte si zakúpiť vlastné parkovacie miesta.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 1 izbový
  • Lokalita: centrum Prešova
  • Obytná plocha (m2): 42,59
  • Cena (€): 61.755,50,-
  • Poschodie: 3/4