Vytlačiť túto stránku

Predaj: priestranný 1- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Predaj: priestranný 1- izbový byt s balkónom v centre Prešova

Ponúkame na predaj moderný jednoizbový byt v samom centre Prešova, ale vysoko nad jeho bezprostredným ruchom na 3. podlaží polyfunkčného bytového domu v tesnej blízkosti pešej zóny.

Byt s veĺkorysou celkovou plochou 53,36 m2 je tvorený kuchyňou spojenou s  obývacou časťou s plochou 34,72 m2, orientovanou JJ/Z,  kúpeľňou s wc, predsieňou a balkónom s rozlohou 3,6 m2. 

Byt je pre Vás pripravený v štádiu holobytu. 

V ponuke sú ešte 2 byty (1 a 2,5 izbový) rovnako na 3. podlaží.

Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov a moderných technológii od vzdušného a moderného pôdorysného riešenia, moderného výťahu cez kvalitné „francúzske okná“ až po podlahové kúrenie a prípravu pre montáž klimatizačnej jednotky.

Ak potrebujete zaparkovať vaše auto v súkromnom rezorte, môžte si zakúpiť vlastné parkovacie miesta.

Lokalita v srdci nášho mesta ponúka bývanie pre moderného mestského človeka. Bez potreby auta - do 5 minút - sa dostanete do reštaurácie, kaviarne, pubu, fitnes centra, či na mestský úrad, k lekárovi, alebo do divadla, knižnice a kostola.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Naše benefity: kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, znalecký posudok, sprostredkovanie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru a ročné poistenie nehnuteľnosti v cene.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 1 izbový
  • Lokalita: centrum Prešova
  • Obytná plocha (m2): 53
  • Cena (€): 77.372,-
  • Poschodie: 3/4