×

Poznámka

Vyskytol sa problém renderovania na disk galériu Prosím, uistite sa, že zložka, ktorú používate v Simple Image Gallery Pre plugin tagy existuje a obsahuje platné súbory obrázkov plugin nemohol nájsť priečinok:.. media/k2/galleries/211

Vytlačiť túto stránku

PREDANÝ 10/2016: 3-izb. byt s loggiou pri Max-e

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
PREDANÝ 10/2016: 3-izb. byt s loggiou pri Max-e

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový družstevný byt s loggiou na 6.poschodí 8 poschodového bytového domu v blízkosti OC MAX na sídlisku Sekčov.

Byt s plochou 74 m2 s plastovými oknami a panelovým jadrom aj keď je  v pôvodnom stave, má veľmi dobrú dispozíciu pre mladé rodiny s deťmi. V dennej  časti je obývacia izba s loggiou, kuchyňa s praktickou komorou  a v nočnej je spálňa rodičov spojená s detskou izbou. Byt  ešte tvorí  kúpelňa, wc a pivnica. Bytové jadro je pôvodné - panelovej konštrukcie. Kuchyňa a izba s loggiou sú orientované na sever s výhľadom na Lysú stráž a Kapušiansky hrad, ostatné dve izby na juh, čo zabezpečuje v byte príjemnú klímu aj v lete aj v zime.

Lokalita disponuje širokými nákupnými možnosťami v blízkych obchodných centrách (BIlla, Max,...) aj kultúrnym či náboženským vyžitím a zabezpečuje kompletný servis pre rodinný život vrátane dobrej dopravnej dostupnosti do centra nielen MHD ale aj pešo, či s využitím cyklochodníka.

Dohoda istá !

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893. V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátane správnych poplatkov, vypracovanie znaleckého posudku, sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru na prefinancovanie kúpy a ročné poistenie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 3 izbový
  • Lokalita: Prešov, Čergovská ul.
  • Obytná plocha (m2): 74
  • Cena (€): 55.990,-
  • Poschodie: 6/8