×

Poznámka

Vyskytol sa problém renderovania na disk galériu Prosím, uistite sa, že zložka, ktorú používate v Simple Image Gallery Pre plugin tagy existuje a obsahuje platné súbory obrázkov plugin nemohol nájsť priečinok:.. media/k2/galleries/104

Vytlačiť túto stránku

PREDANÝ 2015: útulný, 1-izbový byt na sídlisku III - Predaný

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
PREDANÝ 2015: útulný, 1-izbový byt na sídlisku III - Predaný

Ponúkame úsporný 1-izbový byt s plochou 32 m2 na 2. podlaží v zateplenom bytovom dome na Sídlisku III v Prešove

Byt tvorí krátka vstupná predsieň, z ktorej je vchod do všetkých miestností: veľkej izby, priestrannej kuchyne a menšej prechodnej kúpelňe za ktorou je wc. Patrí k nemu aj murovaná pivnica v suteréne obytného domu. Nemá vlastnú loggiu, ktorú vynahrádza okolité prostredie, ale je možné využívať spoločnú zasklennú logiu na medziposchodí, ktorá je súčasťou spoločných priestorov.

Byt je v pôvodnom udržiavanom stave s vymenenými plastovými oknami, zánovným plynovým sporákom ZANUSSI. Po dohode je možné odkúpiť zariadenie vrátane pračky ARDO a chladničky s mrazničkou Elektrolux.

Byt je  úsporný, tichý a svetlý s orientáciou na východ a s výhĺadom na nábrežie Torysy s bohatou ponukou pre odpočinok: cyklistický chodník, lezecké lanové ihrisko, letné kúpalisko. Do 10 minút pešou chôdzou je nákupné centrum s obchodmi, reštauráciami, zdravotným strediskom, tržnicou, knižnicou aj mliečnym automatom.

Kontakt: Jana Žilková Hudák, 0949 772 893. Naše benefity: v cene je zahrnuté vypracovanie znaleckého posudku, sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru na prefinancovanie kúpy a ročné poistenie nehnuteľnosti.

Ďalšie informácie

  • Typ: Predaj
  • Druh: 1 izbový
  • Lokalita: Bajkalská ulica, Sídlisko III, Prešov
  • Obytná plocha (m2): 32
  • Cena (€): 33.500,-
  • Poschodie: 1/7 - 2. obytné podlažie